CEWE Fotószolgálat
Ön itt van: Karrier > Digitális nyomdai munkatárs
CEWE

Európa minden országában piacvezető, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához, XIII. kerületi munkahelyre keres

Digitális nyomdai

munkatársat.

Feladatok

  • CEWE FOTÓKÖNYV, fénykép, fényképes ajándéktárgyak gyártásában való aktív részvétel

Elvárások

  • Érettségi
  • Gyorsaság, precizitás, szorgalom, rugalmasság
  • Számítógép alapfokú ismerete és használata

Előny

  • Német vagy angol nyelvtudás (alapszint)
  • Csapatjátékos
  • Nyomdában szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások (bérlet, étkezési jegy, karácsonyi prémium, elektroszmog mentesített környezet, naponta friss gyümölcs stb. )
  • Alapos betanulás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazott jogviszony, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Ha szívesen csatlakozna egy sikeres és motivált csapathoz, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát küldje el.

*Az árak ajánlott fogyasztói árak és az ÁFA-t tartalmazzák.

Bővebb információkat ITT talál.