CEWE Fotószolgálat
Ön itt van: Karrier > E-commerce munkatárs
CEWE

Az Európában piacvezető, itthon 6x-os SUPERBRANDS díjas CEWE keres

E-commerce

munkatársat.

Feladatok

  • PPC kampányok szervezése a meglévő ügynökségekkel (SEA, FB, stb.)
  • SEO, ami belefér
  • Riportok készítése azért, hogy tanuljunk közösen belőlük
  • Ha ötleted van, oszd meg a csapattal

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Fontos, hogy már legyen ilyen tapasztalatod (1-3 év), mi biztosítjuk a továbbfejlődést
  • Örülnénk, ha tudnál németül, ezt erős angollal kiválthatod
  • Kommunikáció, kommunikáció, kommunikáció, infók gyűjtése és megosztása

Előny

  • Nemzetközi tapasztalat
  • Egyéb nyelvtudás (horvát, román…)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások (bérlet, étkezési jegy, karácsonyi prémium, elektroszmog mentesített környezet, naponta friss gyümölcs stb. )
  • Alapos betanulás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, konferenciák, továbbképzések, nemzetközi workshopok, Google által szervezett oktatások

Munkavégzés helye

Budapest

Ha szívesen csatlakoznál egy sikeres és fiatal csapathoz, kérlek, hogy fényképes szakmai önéletrajzod és fizetési igényed küldd el nekünk.

*Az árak ajánlott fogyasztói árak és az ÁFA-t tartalmazzák.

Bővebb információkat ITT talál.