CEWE Fotószolgálat
Bevásárlókosár:
Ön itt van: Karrier > Informatikus
CEWE

Európa minden országában piacvezető, 54 éve alapított, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához XIII. kerületi munkahelyre

Informatikus

pozícióba keres munkatársat.

Feladatok

  • Gyártás és felhasználók támogatása
  • Infrastruktúra üzemeltetése, fejlesztése
  • Általános irodai szoftverek supportja
  • Specifikus szoftverek üzemeltetése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Windows 7, 8, 10 ismeret
  • Windows Server 2012, Active Directory ismeret
  • Linux ismeret (SuSe Linux Enterprise)
  • VMWare ismeret előny
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • 1-2 év tapasztalat ilyen területen
  • Programozási ismeretek (Powershell, Java) előny

Amit kínálunk

  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Alapos betanulás
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások (bérlet, étkezési jegy, prémium, stb.)

Munkavégzés helye

Budapest

Ha szívesen csatlakozna egy sikeres és motivált csapathoz, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát küldje el.

*Az árak ajánlott fogyasztói árak és az ÁFA-t tartalmazzák.

Bővebb információkat ITT talál.