CEWE Fotószolgálat
Ön itt van: Karrier > Vevőszolgálati munkatárs
CEWE

Európa minden országában piacvezető, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához, XIII. kerületi munkahelyre keres

Vevőszolgálati

munkatársat.

Feladatok

  • A partnereinktől (drogérialáncok és műszaki áruházak) érkező hívások és e-mailek kezelése
  • Megrendelőinknek telefonos segítségnyújtás a vásárlási folyamatban
  • A partnerek üzleteiben kihelyezett azonnali fotó terminálok online monitorozása és az üzlet dolgozóinak támogatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Szeresd a kommunikációt és az embereket
  • Leld örömöd abban, ha megválaszolhatod valakinek a kérdését
  • Irodai szoftverek ismerete (Word, Excel, stb.)

Előny

  • Vevőszolgálati tapasztalatnak örülnénk
  • Nyelvtudás (fontossági sorrendben: angol/német/román/horvát) is segíthet
  • Alapvető hardware és software ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások (bérlet, étkezési jegy, karácsonyi prémium, elektroszmog mentesített környezet, naponta friss gyümölcs stb. )
  • Alapos betanulás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazott jogviszony, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Ha szívesen csatlakoznál egy sikeres és fiatal csapathoz, kérlek, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat és fizetési igényedet küldd el a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

*Az árak ajánlott fogyasztói árak és az ÁFA-t tartalmazzák.

Bővebb információkat ITT talál.